Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 17:52

Almanya – Meksika Maç Tahmini 17.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 17 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 17 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 17 Haziran Pazar
– Saat= 18:00
– Kod= 110
– Takım: Almanya – Meksika
– Tahmin = MS 1
==========================================

17 Haziran Pazar tarihli Almanya – Meksika arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Dünya kupalarındaki başarısı ile öne çıkan Almanya Meksika karşısında favori görünen takım. Gruplardan çıkmak adına güçlü rakibine karşı direnmesi beklenen Meksika daha kapanık bir oyun tarzıyla, mümkün olduğunca gol yememeye çalışacaktır. Buna rağmen Almanya’nın hırçın forvet hattı , Meksika’nın savunma hattını sık sık sınamalarla geçerek gol atma ısrarını canlı tutacak. Bu maçın kesin favorisi Almanya takımı olmakla birlikte gol sayısında da birden fazla bir rakam beklentisi yüksek. Almanya – Meksika maçında hem Almanya galibiyeti hem de üst ihtimali değerlendirilebilir. Almanya Meksika maçı için tahminim Almanya galibiyeti yönündedir.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap