Fransa 1. Lig 4 Ağustos 2018, 19:09

Angers – Nimes Olympique Maç Tahmini 11.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 11 Ağustos Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 11 Ağustos Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 11 Ağustos Cumartesi
– Saat= 21:00
– Kod= 113
– Takım: Angers – Nimes Olympique
– Tahmin =KG YOK
==========================================

11 Ağustos Cumartesi tarihli Angers – Nimes Olympique arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Transfer dönemi her iki takım içinde hareketli geçti özellikle Nimes kadroya büyük ölçüde transfer yaptı. Angers için ise bol gelen ve bol gidenin olduğu bir transfer sezonu yaşanıyor. Analizcilerimiz her iki takımın birbiri arasında yaptığı önceki maçları ve sezon öncesi yaptığı hazırlık mücadelelerini incelediğinde bu maç için öne çıkan tercihlerimiz MS 2.5 ALT ve KG YOK.

Bu maç için tahminim KG YOK.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap