Milli Maçlar 31 Mayıs 2018, 05:29

Arjantin – İzlanda Maç Tahmini 16.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 16 Haziran Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 16 Haziran Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 16 Haziran Cumartesi
– Saat= 16:00
– Kod= 106
– Takım: Arjantin – İzlanda
– Tahmin = MS 1
==========================================

16 Haziran Cumartesi tarihli Arjantin – İzlanda arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İzlanda çok fazla yıldızlardan oluşan bir kadro değil fakat fizik güçleri ve kondisyonu yüksek bir takım. Özellikle 2016 avrupa şampiyonasında oldukça iyi bir performans göstermişlerdi. Arjantin bu aralar çok iniş çıkışlarda fakat yine de bu maçı kazanmaya yetecek kadar arada güç farkı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden tahminim maç sonucu 1’den yana olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 oyuncu eksiği varken, deplasman takımının da 0 eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap