Milli Maçlar 7 Eylül 2018, 00:25

Arnavutluk – İsrail Maç Tahmini 07.09.2018

==========================================
– Tarih= 07 Eylül Cuma
– Saat= 21:45
– Kod= 162
– Takım: Arnavutluk – İsrail
– Tahmin = KG VAR
==========================================

Merhaba arkadaşlar, 07 Eylül Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 07 Eylül Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

07 Eylül Cuma tarihli Arnavutluk – İsrail arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım turnuva puan tablosunda puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise 0 puanla 1. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Arnavutluk turnuva boyunca evindeki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans gösterirken İsrail ise deplasmandaki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Arnavutluk evindeki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapattı. İsrail ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların adetinde ALT biterken, adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda tanesinde ALT biterken, tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tahminim KG VAR.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap