Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:20

Avustralya – Peru Maç Tahmini 26.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 26 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 26 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 26 Haziran Salı
– Saat= 17:00
– Kod= 137
– Takım: Avustralya – Peru
– Tahmin = MS 1
==========================================

26 Haziran Salı tarihli Avustralya – Peru arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

C grubunda bulunan Avustralya üçüncü tur grup maçları kapsamında Peru takımı ile karşı karşıya geliyor. Grup maçları geçmişlerine baktığımızda karşılıklı gol ile biten 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Avustralya takımına karşına iki maçında da gol atmadan mağlubiyet alan Peru takımlarını görmekteyiz. Bir çok tahminci Avustralya Peru maçının galibi için yapılan tahminlerinde Avustralya takımını galibiyete daha yakın görmektedir. Gol bulmakta zorlandığı gözlenen Peru takımı Avustralya karşısında etkin bir oyun ortaya koyamayabilir. Buna karşın Avustralya gol kaydetme potansiyeline sahip bir takım. Peru karşısında mutlak galibiyete hedeflenecek olan Avustralya 3 puana daha yakın görünüyor. Bu nedenle Avustralya Peru maçına dair tahminim kesin Avustralya galibiyeti şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 1 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap