Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 19:03

Belçika – Tunus Maç Tahmini 23.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 23 Haziran Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 23 Haziran Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 23 Haziran Cumartesi
– Saat= 15:00
– Kod= 127
– Takım: Belçika – Tunus
– Tahmin = MS 1
==========================================

23 Haziran Cumartesi tarihli Belçika – Tunus arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Turnuvanın en kolay maçlarından biri olması beklenen Belçika Tunus karşılaşmasında favori taraf tartışmasız bir şekilde Belçika takımı. Chelsea takımında göz dolduran forvet performansıyla öne çıkan Eden Hazard Belçika’nın en fazla bel bağladığı gol umudu. Hızlı çıkışları, top takibindeki yeteneği ile defans hattını kolayca yarabilen Eden Hazard’ın karşısında Tunus savunması çaresiz kalacaktır. Kadrosunda Premier League takımlarından bir çok oyuncu bulunan Belçika, bu maçta rakibi Tunus’a hiç şans tanımadan zaferle dönecektir. Birden fazla golün beklendiği Belçika – Tunus maçında karşılıklı gol ihtimali ise oldukça zayıf bir ihtimal olarak görülüyor. Bu maç için tahminim ise kesin Belçika galibiyeti olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap