Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 17:53

Brezilya – İsviçre Maç Tahmini 17.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 17 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 17 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 17 Haziran Pazar
– Saat= 21:00
– Kod= 111
– Takım: Brezilya – İsviçre
– Tahmin = MS 1
==========================================

17 Haziran Pazar tarihli Brezilya – İsviçre arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Dünya kupası tarihinde 5 kez şampiyon olarak adını lider konumuna taşıyan Brezilya’nın, İsviçre takımı ile karşılaşacağı maçı rahat bir şekilde kazanması bekleniyor. 2018 Dünya Kupası turnuvası elemelerinde tüm rakiplerine baskın bir üstünlük sağlayan Brezilya gözünü şampiyonluğa dikerken, İsviçre takımının bu maçta hiç şansı yok gibi görünüyor. İsviçre bu gerçeğin ışığında savunmaya ağırlık vererek kapanık bir futbol oynamayı deneyecek ve bu yolla beraberlik elde ederek 1 puan kazanma şansınızı zorlayacaktır. Fakat her şeye rağmen Brezilya güçlü kadrosuyla maçı rahat bir skorla kazanmayı başaracaktır. Bu nedenle Brezilya- İsviçre maçı için tahminim maç sonucu Brezilya galibiyeti yönünde olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap