Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:51

Brezilya – Kosta Rika Maç Tahmini 22.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 22 Haziran Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 22 Haziran Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 22 Haziran Cuma
– Saat= 15:00
– Kod= 124
– Takım: Brezilya – Kosta Rika
– Tahmin = 2.5 ÜST
==========================================

22 Haziran Cuma tarihli Brezilya – Kosta Rika arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

2018 Dünya Kupası’nın en favori takımlarından biri olan Brezilya grup maçlarının ikinci ayağında Kosta Rika takımı ile eşleşiyor. Brezilya lehine oldukça rahat galibiyete tanık olacağımız bu maçta, Brezilya takımının birden fazla gol kaydetmesi ise güçlü bir ihtimal. Kosta Rika bu maçta beklendiği üzere defansif bir anlayış benimseyecektir. Brezilya karşısında pek fazla şansı olmadığı düşünülen Kosta Rika’nın savunma önceliğine karşın yine de çok gollü bir mağlubiyet alacağı düşünülüyor. Zorlanmadan 3 puan alacak olan Brezilya gol averajını yükseltmek için bu fırsatı iyi değerlendirecektir. Bu maç için tahminim Brezilya galibiyeti ve üst seçenekleri yönünde olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap