İspanya La Liga 17 Nisan 2018, 04:14

Celta Vigo – Barcelona Maç Tahmini 17.04.2018

Merhaba arkadaşlar, 17 Nisan Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 17 Nisan Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 17 Nisan Salı
– Saat= 22:00
– Kod= 466
– Takım: Celta Vigo – Barcelona
– Tahmin = MS 2
==========================================

17 Nisan Salı tarihli Celta Vigo – Barcelona arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise 82 puanla 1. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Celta Vigo sezon boyunca evindeki maçlarda 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans gösterirken Barcelona ise deplasmandaki maçlarda 11 galibiyet, 5 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Celta Vigo evindeki maçlarda ilk yarıyı 6 maçta önde, 6 maçta berabere ve 3 maçta da geri de kapattı. Barcelona ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 6 maçta önde, 6 maçta berabere ve 4 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 7 adetinde ALT biterken, 8 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 9 tanesinde ALT biterken, 7 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 Sakat, 2 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 2 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 2 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap