Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:41

Danimarka – Avustralya Maç Tahmini 21.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 21 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 21 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 21 Haziran Perşembe
– Saat= 15:00
– Kod= 121
– Takım: Danimarka – Avustralya
– Tahmin = MS 1
==========================================

21 Haziran Perşembe tarihli Danimarka – Avustralya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Görünürde tarafların birbirlerine bir baskınlığı söz konusu olmayan Danimarka ve Avustralya maçında, bazı iddaa tahmincileri Danimarka tarafını favori olarak gösterdi. C grubunda oynanacak olan bu zorlu maçta Danimarka Tottenham’da oynayan yıldız oyuncu Eriksen’i kadroya dahil ederek  adeta güç depolarken, Avustralya da iyi bir başlangıç yapmak için tüm kozlarını sahaya sürecek. Danimarka ve Avustralya takımlarının son 3 karşılaşmasının ikisini Danimarka kazanırken, Avustralya tek galibiyetini tek golle aldı. Danimarka’nın dünya kupasındaki başarısına bakıldığında ise, toplam beş kez turnuvaya katıldığı ve en iyi başarısını 1998 Dünya Kupası’nda çeyrek finale yükselerek gösterdiği görülüyor. Sonuç olarak bu maç için tahminim Danimarka galibiyeti yönünde olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap