Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:23

Danimarka – Fransa Maç Tahmini 26.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 26 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 26 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 26 Haziran Salı
– Saat= 17:00
– Kod= 138
– Takım: Danimarka – Fransa
– Tahmin = ÇŞ X2
==========================================

26 Haziran Salı tarihli Danimarka – Fransa arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

C grubunun iki iddialı ismi Fransa ve Danimarka takımları üçüncü tur karşılaşmaları kapsamında karşı karşıya gelecekleri maç için hazırlıklarını sürdürürken, ortaya çıkan tabloda Danimarka’nın galibiyete daha fazla ihtiyacı var görünüyor. Fransa karşısında 3 puan almak için uğraşması beklenen Danimarka’nın Fransa’nın güçlü kadrosu karşısında pekte başarılı olması beklenmiyor. Yine de Danimarka ihtiyacı olan galibiyeti almak için etkin bir performans ortaya koyacaktır. Buna karşın Fransa ise daha rahat oynayacak olan taraf. Beraberlik ihtimali dahi kafi görünen Fransa, daha çok kapanık bir oyun tarzı ortaya koyabilir. Bu nedenle Danimarka Fransa karşısında 1puana razı olabilir. O nedenle Fransa Danimarka maç tahminim Fransa lehine çifte şans(x2) şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 1 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap