UEFA Avrupa Ligi 31 Temmuz 2018, 04:04

Dinamo Minsk – Dunajska Streda Maç Tahmini 02.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 02 Ağustos Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 02 Ağustos Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 02 Ağustos Perşembe
– Saat= 19:00
– Kod= 497
– Takım: Dinamo Minsk – Dunajska Streda
– Tahmin = MS 0
==========================================

02 Ağustos Perşembe tarihli Dinamo Minsk – Dunajska Streda arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Dinamo Minsk sezon boyunca evindeki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans gösterirken Dunajska Streda ise deplasmandaki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Dinamo Minsk evindeki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapattı. Dunajska Streda ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların adetinde ALT biterken, adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda tanesinde ALT biterken, tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tahminim MS 0.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap