Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:28

Güney Kore – Almanya Maç Tahmini 27.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 27 Haziran Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 27 Haziran Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 27 Haziran Çarşamba
– Saat= 17:00
– Kod= 142
– Takım: Güney Kore – Almanya
– Tahmin = MS 2
==========================================

27 Haziran Çarşamba tarihli Güney Kore – Almanya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

F grubunda karşı karşıya gelecek olan Güney Kore ve Almanya takımları arasında oynanacak olan maç grubtan çıkma adına oldukça önemli bir maç. Grup maçları geçmişinde istedikleri sonuçları elde edemeyen Almanya ve Güney Kore takımları, gruptan çıkmayı garantilemek için ellerinden gelen tüm ihtimalleri sahaya yansıtacaklardır. İddaa tahmincileri bu maç için Almanya’ya daha fazla şans verirken, Güney Kore takımının bu maçta yenileceği ihtimalleri ağır basıyor. Bu maçın favorisi Almanya. Bu nedenle Güney Kore Almanya maçına ilişkin tahminim kesin Almanya galibiyeti şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 0 Sakat, 1 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap