Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 19:06

Güney Kore – Meksika Maç Tahmini 23.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 23 Haziran Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 23 Haziran Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 23 Haziran Cumartesi
– Saat= 18:00
– Kod= 128
– Takım: Güney Kore – Meksika
– Tahmin = ÇŞ X2
==========================================

23 Haziran Cumartesi tarihli Güney Kore – Meksika arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Ard arda dokuz kez Dünya Kupası’na katılma şansı yakalayan Güney Kore takımı, Juan Carlos Osorio yönetimindeki Meksika takımıyla zorlu bir maça çıkıyor. iki takım da elemelerde başarılı bir performans sergilerken, Güney Kore daha çok beraberlikleri ile öne çıktı. Meksika’ya göre nispeten daha defansif-kontra atak tarzı ile oynadığı görülen Güney Kore, sürpriz gollerle öne geçmeyi hedefleyecektir. Öte yandan Meksika gruplardan çıkmak adına tüm kozlarını sahaya sürecektir. Bu hedef doğrultusunda golcüsü Hirving Lozano’ya çok fazla umut bağlamaktadır.Güney Kore’nin beraberlik geçmişine bakarak, bu maç için tahminimi Meksika lehine çifte şans şeklinde belirliyorum.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap