Milli Maçlar 1 Haziran 2018, 15:11

Hırvatistan – Nijerya Maç Tahmini 16.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 16 Haziran Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 16 Haziran Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 16 Haziran Cumartesi
– Saat= 22:00
– Kod= 108
– Takım: Hırvatistan – Nijerya
– Tahmin = MS 1
==========================================

16 Haziran Cumartesi tarihli Hırvatistan – Nijerya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İki takımı ayrı ayrı baz alacak olduğumuzda Hırvatistan takımında, Modric, Rakitic gibi dünyanın dev takımlarında oynayan yıldız oyuncuları bulunmakta. Nijerya da ise Emenike, Mikel Obi, Victor Moses gibi futbolcular bulunmakta. Yani anlayacağınız üzere kadro kalitesinden kıyasladığımızda Hırvatistan milli takımı daha ağır basıyor. Fakat Nijerya milli takımının da fizik ve kondisyon gücü dengeleri eşitliyor. Ortada geçecek bir maç gibi gözükse de bir yıldız futbolcu dahi maçın seyrini oldukça değiştirebilir. Bu yüzden ben Hırvatistan’ın kadrosuna güveniyorum. Tahminim maç sonucu 1 olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu 0 eksiği varken, deplasman takımının da 0 eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap