Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:35

İngiltere – Belçika Maç Tahmini 28.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Haziran Perşembe
– Saat= 21:00
– Kod= 147
– Takım: İngiltere – Belçika
– Tahmin = ÇŞ 1X
==========================================

28 Haziran Perşembe tarihli İngiltere – Belçika arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

G grubunda liderlik yarışındaki iki takım İngiltere ve Belçika arasında oynanacak maçta kıran kırana bir oyun izleyeceğiz gibi görünüyor. Artık sona gelinen grup maçlarında İngiltere ve Belçika takımları bu aşamayı lider olarak tamamlayıp çıkmak istiyor. Takım kadrolarını ele aldığımızda birbirine denk bir potansiyel seviyesi görmekteyiz. O nedenle İngiltere ve Belçika maçının sonucunu taraflardan birinin bulacağı tek gol bile belirleyebilir. Karşılıklı gollü beraberlik ihtimali de yine güçlü ihtimallerden biri. Bu nedenle İngiltere Belçika maçına dair tahminim beraberlik şeklinde olacaktır. Yine de çifte şans oynamak istenebilir. Bu durumda İngiltere lehine çifte şans (1x)mantıklı görünüyor.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 2 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap