Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:10

İngiltere – Panama Maç Tahmini 24.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 24 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 24 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 24 Haziran Pazar
– Saat= 15:00
– Kod= 130
– Takım: İngiltere – Panama
– Tahmin = MS 1
==========================================

24 Haziran Pazar tarihli İngiltere – Panama arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İlk turda rakibi Tunus’u 2-1 skorla geçerek 3 puan alan İngiltere, potensiyeller bağlamında karşılaştırıldığında yine rahat geçebileceği bir rakiple karşı karşıya geliyor. Geçen hafta Belçika ile karşılaşan Panama ise 3 gol yiyerek farklı bir şekilde mağlup oldu. İngiltere ikinci maçında puanını 6’ya yükselterek gruptan çıkmayı bir bakıma garantilemek isteyecektir. Bu açıdan bakıldığında İngiltere’nin rahat bir 3 puan alması beklenebilir. Panama kadorusuna baktığımızda İngiltere’nin hırçın forvet hattını durdurabilecek bir potansiyel görünmüyor. O nedenle İngiltere Panama karşısında farklı bir galibiyet alacaktır. Bu nedenle İngiltere – Panama maçı için tahminim kesin İngiltere galibiyeti ve gol sayısı olarak da 1.5 ve üstü şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap