Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:18

İran – Portekiz Maç Tahmini 25.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 25 Haziran Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 25 Haziran Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 25 Haziran Pazartesi
– Saat= 21:00
– Kod= 135
– Takım: İran – Portekiz
– Tahmin = MS 2
==========================================

25 Haziran Pazartesi tarihli İran – Portekiz arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İspanya karşısında çok direngen bir futbol ortaya koyan İran ekibi kalesinde bulduğu tek golle 3 puanı kaybederken, İspanya ile 3-3 berabere kalan Portekiz ile karşı karşıya geliyor. İran Portakiz maçının galibi için yapılan tahminlerde favori Portekiz takımı fakat İran etkili bir defans anlayışı ile oynayabilen bir takım özelliğine sahip. Mücadeleci oyuncularıyla geçen hafta İspanya saldırılarına geçit vermeyen İran ekibi, bu maçta da aynı performansı ortaya koyacaktır. Buna karşın Portekiz takımı kazanmayı hedefleyecek ve 3 puan için tüm potansiyelini ortaya koyacaktır. Bu bağlamda ele alındığında İran Portekiz maçına ilişkin tahminim kesin Portekiz galibiyeti yönünde olmakla birlikte maçta çok fazla gol beklemiyorum.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 2 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap