Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:19

İspanya – Fas Maç Tahmini 25.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 25 Haziran Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 25 Haziran Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 25 Haziran Pazartesi
– Saat= 21:00
– Kod= 136
– Takım: İspanya – Fas
– Tahmin = MS 1
==========================================

25 Haziran Pazartesi tarihli İspanya – Fas arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İlk maçında İran takımına 1-0 skorla yenilerek 3 puan kaybeden Fas takımı grubun en güçlü takımlarından İspanya ile karşı karşıya geliyor. Geçen hafta İran ile karşılaşan İspanya takımı etkin defansa rağmen bir golle galibiyet almayı başardı. Fas karşısında daha rahat oynaması beklenen İspanya’nın Fas takımını farklı geçmesi bekleniyor. Fas takımı İspanya’nın hırçın forveti karşısında defansif bir anlayış benimsese dahi İspanya beraberliğe razı olmayacak gibi görünüyor. Pek fazla iddiası bulunmayan Fas takımı İspanya karşısında beraberlik ihtimalinden bile uzakta. O nedenle İspanya Fas maçına dair tahminim kesin İspanya galibiyeti ve gol sayısı olarak da 1.5 üstü şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap