Futbol Takımları 24 Haziran 2018, 14:31

İsviçre – Kosta Rika Maç Tahmini 27.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 27 Haziran Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 27 Haziran Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 27 Haziran Çarşamba
– Saat= 21:00
– Kod= 144
– Takım: İsviçre – Kosta Rika
– Tahmin = MS 1
==========================================

27 Haziran Çarşamba tarihli İsviçre – Kosta Rika arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Sırbistan karşısında Shaqiri’nin son dakika golüyle galibiyet alarak 3 puan elde eden İsviçre takımı Kosta Rika karşısına yüksek bir moralle çıkacaktır. Öte yandan grup maçları geçmişine baktığımızda son iki maçında da yenilen zayıf bir Kosta Rika takımı görmekteyiz. Buna karşın bir gollü beraberlik ve bir galibiyet alan daha güçlü bir İsviçre takımı ile karşı karşıyayız. Bu durumda İsviçre Kosta Rika maçının favorisi elbette İsviçre takımı olmaktadır. İsviçre grup birinciliğini Brezilya’dan almak için 3 puana göz dikecektir. Bu nedenle İsviçre – Kosta Rika maçına dair tahminim kesin İsviçre galibiyeti yönünde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap