Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:25

İzlanda – Hırvatistan Maç Tahmini 26.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 26 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 26 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 26 Haziran Salı
– Saat= 21:00
– Kod= 139
– Takım: İzlanda – Hırvatistan
– Tahmin = MS 2
==========================================

26 Haziran Salı tarihli İzlanda – Hırvatistan arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Arjantin karşısında elde ettiği 3-0 farklı skorlu galibiyet sonrası 6 puana yükselerek grubun lideri konumuna yükselen Hırvatistan, grubun iddialı olmayan isimlerinden İzlanda ile karşı karşıya geliyor. Grup maçları geçmişine baktığımızda Nijerya karşısında 2-0, Arjantin karşısında 3-0 skor ile galibiyet alan Hırvatistan takımına karşı, son iki maçını da kaybeden İzlanda görmekteyiz. İzlanda – Hırvatistan maçını ilişkin tahminlerde kesin favori olarak Hırvatistan takımı gösterilmektedir. Hırvatistan İzlanda karşısında oldukça rahat bir galibiyet alacak gibi görünüyor. O nedenle İzlanda Hırvatistan maçına dair tahminim kesin Hırvatistan galibiyeti şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 2 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap