Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:32

Japonya – Polonya Maç Tahmini 28.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Haziran Perşembe
– Saat= 17:00
– Kod= 145
– Takım: Japonya – Polonya
– Tahmin = 2.5 ALT
==========================================

28 Haziran Perşembe tarihli Japonya – Polonya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

H grubunda 0 puanla ikinci sırada yer alan Polonya, grubun lideri Japonya ile karşı karşıya geleceği maçta, ikinci turdaki sonuçlara göre mutlaka galibiyet almak için çabalasa da, Senegal maçında galibiyetle ayrılması durumunda Japonya takımı gruplardan çıkışını adeta garantilemiş olacak. Bu nedenle Polonya karşısında daha rahat bir durumda sahaya çıkaak olan Japonya için beraberlik ihtimali bile yeterli gelecektir. Fakat yine de Japonya takımı 3 puanı almak için sık sık ataklar geliştirebilir. Bu nedenle Japonya Polonya maçına dair tahminim Japonya lehine çifte şans (1x) şeklinde olacak. Maçta en fazla 2 gol bekliyorum.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap