Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:12

Japonya – Senegal Maç Tahmini 24.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 24 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 24 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 24 Haziran Pazar
– Saat= 18:00
– Kod= 131
– Takım: Japonya – Senegal
– Tahmin = X2
==========================================

24 Haziran Pazar tarihli Japonya – Senegal arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Dünya Kupası H grubunun iki iddialı ismi Japonya ve Senegal ikinci tur karşılaşmaları kapsamında karşı karşıya geliyor. İlk tur maçlarında ikisi de galibiyet alan Japonya ve Senegal takımları grubun liderinin kararlaştırılacağı bu maçta tüm potansiyellerini ortaya dökecekleri bir performans sergileyeceklerdir. Kıyasıya bir mücadelenin beklendiği Japonya – Senegal maçında her iki taraf da saldırgan bir oyun stili benimseyebilir. Bu nedenle kontra ataklarla hareketli bir hal alacak aksiyon dolu bir maç izleyeceğiz gibi görünüyor. Her iki taraf da 3 puan alarak grubun lideri konumuna yükselmek isterken, Senegal takımının oyuncuları fiziksel güç açısından daha avantajlı görünüyor. Japonya Senegal maçı için tahminim Senegal lehine çifte şans seçeneğidir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap