Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 17:50

Kosta Rika – Sırbistan Maç Tahmini 17.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 17 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 17 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 17 Haziran Pazar
– Saat= 15:00
– Kod= 109
– Takım: Kosta Rika – Sırbistan
– Tahmin = ÇS 0-2
==========================================

17 Haziran Pazar tarihli Kosta Rika – Sırbistan arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Oldukça dengeli bir potansiyel taşıdıkları görülen iki takım da kazanmayı hedeflerken, Kosta Rika nispeten daha iyi görünen rakibi karşısında istekli bir performans sergileyecektir. Öte yandan Sırbistan 8 yıl sonra gelen Dünya Kupası’na katılma şansıyla, gruplardan çıkma hedefini yakalamak için kadrosunu güçlendirerek maçı kazanmak adına tüm kabiliyetini ortaya koyacaktır. Elemelerde iki takım da fena bir oyun oynamadı. İki takım da birbirine yakın bir imaj çizerken, bu durumda Sırbistan lehine çifte şans düşünülebilir.Bazı tahmin uzmanları beraberlik ve her iki takımın galibiyeti için de aynı oranda ihtimal belirtti. Baskın bir tarafın olmadığı bu maçın sonucunun da ortada olması bekleniyor. Bu maç için tahminim Sırbistan lehine çifte şans.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap