Fransa 1. Lig 4 Ağustos 2018, 19:16

Lille – Rennes Maç Tahmini 11.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 11 Ağustos Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 11 Ağustos Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 11 Ağustos Cumartesi
– Saat= 21:00
– Kod= 115
– Takım: Lille – Rennes
– Tahmin = MS 2.5 ÜST
==========================================

11 Ağustos Cumartesi tarihli Lille – Rennes arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Transfer sezonu iki takım için de çetin geçti. Bol aksiyonlu bir dönemi geride bırakmak üzereler. Takım bütçelerine göre iki takımda bolca tansfer yaptı. Önceki sezon lig performansları ve sezon öncesi kamp maçlar vs. maçları analizcilerimiz tarafından incelendiğinde öne çıkan seçeneklerimiz MS 1 ve KG VAR.

Bu maç için tahminim 2.5 ÜST.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap