Milli Maçlar 15 Ekim 2018, 02:10

Lüksemburg – San Marino Maç Tahmini 15.09.2018

==========================================
– Tarih= 15 Ekim Pazartesi
– Saat= 21:45
– Kod= 602
– Takım: Lüksemburg – San Marino
– Tahmin = MS 1
==========================================

Merhaba arkadaşlar, 15 Ekim Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 15 Ekim Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

15 Ekim Pazartesi tarihli Lüksemburg – San Marino arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım turnuva puan tablosunda 6 puanla 2. sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Lüksemburg turnuva boyunca evindeki maçlarda 1 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans gösterirken San Marino ise deplasmandaki maçlarda 0 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Lüksemburg evindeki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 0 maçta berabere ve 0 maçta da geri de kapattı. San Marino ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 0 maçta önde, 0 maçta berabere ve 2 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların 0 adetinde ALT biterken, 1 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda 1 tanesinde ALT biterken, 1 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tercihimiz MS 1.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap