Fransa 1. Lig 2 Ağustos 2018, 03:20

Marsilya – Toulouse Maç Tahmini 10.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 10 Ağustos Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 10 Ağustos Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 10 Ağustos Cuma
– Saat= 21:45
– Kod= 117
– Takım: Marsilya – Toulouse
– Tahmin = MS 1
==========================================

10 Ağustos Cuma tarihli Marsilya – Toulouse arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İki takım için de transfer dönemi hareketli geçti. Marsilya kadrosunu Amavi,Chabrolle,Marasovic,Perrin, kiralıktan dönen Hubocan,Cabella,Khaoui gibi isimlerle güçledirirken mevcut kadrosunu da korumayı başardı.Toulouse  da bol transfer ve gönderdiği  oyuncularla gündemde yerini aldı.

Ligin ilk maçı olması iki takım için de bol pozisyonlu bir maç olacağını gösteriyor. İki takım da lige galibiyetle başlamak için elinden geleni yapacaktır fakat analizcilerimiz yaptığı değerlendirmelere baktığında maçın MS 1 ve 3.5 ALT olacağını öngörüyorlar.

Bu maç için tahminim MS 1.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap