Fransa 1. Lig 4 Ağustos 2018, 19:03

Nantes – Monaco Maç Tahmini 11.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 11 Ağustos Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 11 Ağustos Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 11 Ağustos Cumartesi
– Saat= 18:00
– Kod= 119
– Takım: Nantes – Monaco
– Tahmin = MS 2.5 ALT
==========================================

11 Ağustos Cumartesi tarihli Nantes – Monaco arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Her iki takım için de transfer dönemi oldukça hareketli geçti. İki takım da kadrolarını büyük ölçüde korurken özellikle Monaco genç transfer konusunda çalışmalarına devam etti; 18 yeni genç oyuncu transfer etti. Öte yandan iki takım arasında son zamanlarda oynanan maçlara ve yaptıkları hazırlık maçlarına baktığımızda  analizcilerimiz  açısından İY 0 ve 2.5 ALT seçenekleri öne çıkıyor.

Bu maç için tahminim MS 2.5 ALT.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap