Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:26

Nijerya – Arjantin Maç Tahmini 26.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 26 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 26 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 26 Haziran Salı
– Saat= 21:00
– Kod= 140
– Takım: Nijerya – Arjantin
– Tahmin = ÇŞ X2
==========================================

26 Haziran Salı tarihli Nijerya – Arjantin arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

D grubunda mücadele veren Nijerya ve Arjantin takımları üçüncü tur maçları kapsamında karşı karşıya gelirken,potansiyeller açısında iki takım arasındaki birbirine yakınlık göze çarpıyor. İki takım da defans, gol kaydetme kapasitesi, fiziksel kondisyon açılarında birbirine oldukça yakın bir imaj çiziyor. Grup maçlarındaki geçmişlerine bakıldığında bir mağlubiyet ve bir beraberlik alan Arjantin’e karşı bir mağlubiyet ve bir galibiyet alan Nijerya takımını görüyoruz. D grubunda 2’inci sırada olan Nijerya gruptan çıkma ihtimalini tehlikeye sokmadan en az 1 puan almak isterken, Arjantin 3 puan alması durumunda 4 puanla yükseleceği 2.sırayı için tüm imkanlarını seferber edecektir. Kıran kırana bir maç olması beklenen Nijerya Arjantin maçına dair tahminim Arjantin lehine çifte şans (x2) şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap