Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:54

Nijerya – İzlanda Maç Tahmini 22.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 22 Haziran Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 22 Haziran Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 22 Haziran Cuma
– Saat= 18:00
– Kod= 125
– Takım: Nijerya – İzlanda
– Tahmin = ÇŞ 1X
==========================================

22 Haziran Cuma tarihli Nijerya – İzlanda arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Görüntü itibariyle dengeli potansiyellere sahip iki takım Nijerya ve İzlanda arasında oynanacak maçın galibi olmayabilir. İki takımda gruptaki güçlü rakipleri Arjantin ve Hırvatistan’ın gölgesinde kalmamak ve gruptan çıkmak adına gol denemeleri olacaktır. Fakat yine de temkinli bir oyun izlemeleri olasılığı daha ağır basmaktadır. Bu koşulda Nijerya ve İzlanda takımlarının defans ağırlıklı olmak üzere kontra ataklarla rakip kaleyi yoklaması bekleniyor.  Öte yandan Nijerya formada olduğunda oldukça göz dolduran bir oyun ortaya koyabilen bir takım. 2017 yılında Arjantin ile dostluk maçında karşılaşan Nijerya maçı 4-2 kazanmayı başarmıştı. İzlanda’nın son 6 maçına baktığımızda Endonezya karşısında aldığı iki galibiyeti dışında galibiyeti yok. Bu maç için tahminim Nijerya lehine çifte şans olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap