Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:37

Panama – Tunus Maç Tahmini 28.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Haziran Perşembe
– Saat= 21:00
– Kod= 148
– Takım: Panama – Tunus
– Tahmin = MS 1
==========================================

28 Haziran Perşembe tarihli Panama – Tunus arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Grubun iki zayıf takımı Panama ve Tunus arasında oynanacak maçta çok fazla gol beklenmezken, her iki takımın da iddialarını yitirdiği bir durumda, gruptan çıkma mantığı dışında bir motivasyonla maça çıkacağı görülüyor. Panama ve Tunus takımları rakipleri karşısında çok etkin olamadılar ve ortaya çıkan tabloda grubun en gerisine itilmeleri kaçınılmaz oldu. Panama ve Tunus arasında oynanacak maçta latin futbolunun agresif özelliğini zaman zaman ortaya koyabilen Panama takımı galibiyete daha yakın görünüyor. Bu nedenle Panama Tunus maçına dair tahminim Panama galibiyeti yönünde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 3 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap