Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:14

Polonya – Kolombiya Maç Tahmini 24.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 24 Haziran Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 24 Haziran Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 24 Haziran Pazar
– Saat= 21:00
– Kod= 132
– Takım: Polonya – Kolombiya
– Tahmin = MS 2
==========================================

24 Haziran Pazar tarihli Polonya – Kolombiya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

İlk tur maçlarını mağlubiyetle atlatan iki takım Polonya ve Kolombiya ikinci tur maçları kapsamında karşı karşıya geliyor. Japonya karşısında talihsiz bir penaltı ve kırmızı kart sonrası bir türlü oyunda istediği oyunu ortaya koyamayan Kolombiya, Polonya ile yapacağı maçta talihsiz mağlubiyeti telafi etmek için mutlaka bir zafer elde etmek isteyecektir. Kolombiya Polonya maçında daha dikkatli fakat 3 puana kilitlenmiş bir Kolombiya takımı izleyebiliriz. İddialı forvet hattıyla sık sık Polonya kalesini yoklayacak olan Kolombiya 3 puan için tüm yeteneklerini sahaya yansıtacaktır. Kolombiya Polonya maçından kesin galibiyetle çıkmazsa gruptan çıkma şansını kaybedecektir. Bu nedenle Kolombiya Polonya maçına dair tahminim kesin Kolombiya galibiyeti şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 0 Sakat, 1 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap