Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:28

Polonya – Senegal Maç Tahmini 19.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 19 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 19 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 19 Haziran Salı
– Saat= 18:00
– Kod= 116
– Takım: Polonya – Senegal
– Tahmin = ÇŞ 1X
==========================================

19 Haziran Salı tarihli Polonya – Senegal arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Elemelerde oldukça başarılı görünen Polonya takımı, özellikle Robert Lewandowski’nin üçü hatrick olmak üzere 16 gol kaydetmesi ile öne çıktı. Öte yandan güçlü bir defansa sahip olan Senegal takımı ise 2002 Dünya Kupası’nda Fransa’yı devirmesiyle sürekli hafızalarda kalacak gibi görünüyor.  Senegal’in son performanslarına baktığımızda Özbekistan ile 1-1 berabere, Bosna Hersek ile de 0-0 berabere kaldığını görmekteyiz. Senegal kadrosu gol kaydetme potensiyeli konusunda oldukça kötü durumda. Bu nedenle Polonya karşısında beraberlik için oynamaları muhtemeldir. Mümkün olduğunca kapalı bir defans sistemi ile sahaya çıkması beklenen Senegal bu maçtan bir puan almayı yeterli görebilir .Öte yandan Polonya golcü Lewandowski ile Senegal kalesini sık sık yoklayacaktır. Bu maç için tahminim Polonya lehine çifte şans.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap