Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:32

Portekiz – Fas Maç Tahmini 20.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 20 Haziran Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 20 Haziran Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 20 Haziran Çarşamba
– Saat= 15:00
– Kod= 118
– Takım: Portekiz – Fas
– Tahmin = MS 1 ve 2.5 ÜST
==========================================

20 Haziran Çarşamba tarihli Portekiz – Fas arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Euro 2016 finalinde Fransa’yı yenerek şampiyon olan Portekiz B Grubu ikinci tur maçları kapsamında Fas takımı ile karşı karşıya geliyor. Fas karşısında favori gösterilen Portekiz takımı grupta İspanya ile birincilik yarışında girecektir. Bu hedef için olabildiğince fazla gol kaydetmek isteyecek Portekiz için Fas gibi güçsüz bir takım büyük bir fırsat. Portekiz bu fırsatı değerlendirmek için gol sayısı avantajı adına gol odaklı bir performans sergileyecektir. Kesin galibiyet alması beklenen Portekiz’in birden fazla gol atması muhtemel. Bu nedenle Portekiz ve Fas maçı için tahminim Portekiz’in kesin galibiyet ile birlikte üst seçeneği yönünde olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap