Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:30

Rusya – Mısır Maç Tahmini 19.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 19 Haziran Salı günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 19 Haziran Salı günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 19 Haziran Salı
– Saat= 21:00
– Kod= 117
– Takım: Rusya – Mısır
– Tahmin = MS 0
==========================================

19 Haziran Salı tarihli Rusya – Mısır arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Son 6 maçında 4 mağlubiyet 2 beraberlik alan Rusya, ilk grup açılış maçında Mısır rakımını yenmeye çalışacak. Mısır takımının son maç performanslarına bakıldığında ise,  2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet görmekteyiz. İki tarafın kıyasıya mücadelesine sahne olacak Rusya – Mısır maçında maç sonucu için 3 ihtimalde güçlü şekilde bulunuyor. Öte yandan Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Rusya’nın daha avantajlı olduğu da göz önünde bulundurulması gereken bir gerçek. Bu durumda Rusya’nın iddialı bir oyun sergilemesi  bekleniyor. Buna karşın Mısır takımının da potansiyel açısından Rusya ile yakın bir seviyede olduğu görülmektedir. Bu nedenle bu maç için tahminim beraberlik seçeneği olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap