Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:33

Senegal – Kolombiya Maç Tahmini 28.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Haziran Perşembe
– Saat= 17:00
– Kod= 146
– Takım: Senegal – Kolombiya
– Tahmin = ÇŞ X2
==========================================

28 Haziran Perşembe tarihli Senegal – Kolombiya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Senegal ekibi fiziksel güç üstünlüğü ve defans hattındaki başarısıyla öne çıkan iddialı takımlardan biri. Buna karşın Kolombiya ekibi Latin Amerika futbolunun tüm karakteristik yönlerini ihtiva eden bir anlayış ile oynadığında oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle Senegal karşısında sıksık ataklar geliştirerek gol bulmaya çalışırken, Senegal ise daha kapanık fakat kontra ataklar ile gol bulmayı amaçlayan bir strateji ortaya koyabilir. Senegal Kolombiya arasında oynanacak maçta ortada bir oyun bekleyebiliriz. Öte yandan bu maç gruptan çıkma bağlamında iki takım için de oldukça kritik bir öneme sahip. 3 puana Kolombiya’nın daha fazla ihtiyacı var. Fakat Senegal takımı ise en az 1 puan almak istiyor. Bu nedenle Senegal Kolombiya maçına dair tahminim Kolombiya lehine çifte şans (x2) şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap