İspanya La Liga 9 Mayıs 2018, 02:35

Sevilla – Real Madrid Maç Tahmini 09.05.2018

Merhaba arkadaşlar, 09 Mayıs Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 09 Mayıs Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 09 Mayıs Çarşamba
– Saat= 22:30
– Kod= 514
– Takım: Sevilla – Real Madrid
– Tahmin = MS 2
==========================================

09 Mayıs Çarşamba tarihli Sevilla – Real Madrid arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 51 puanla 8. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 72 puanla 3. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Sevilla sezon boyunca evindeki maçlarda 9 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans gösterirken Real Madrid ise deplasmandaki maçlarda 10 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Sevilla evindeki maçlarda ilk yarıyı 4 maçta önde, 10 maçta berabere ve 3 maçta da geri de kapattı. Real Madrid ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 11 maçta önde, 5 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 10 adetinde ALT biterken, 7 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 3 tanesinde ALT biterken, 14 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 2 Sakat, 1 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 2 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap