Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:29

Sırbistan – Brezilya Maç Tahmini 27.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 27 Haziran Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 27 Haziran Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 27 Haziran Çarşamba
– Saat= 21:00
– Kod= 143
– Takım: Sırbistan – Brezilya
– Tahmin = ÇŞ X2
==========================================

27 Haziran Çarşamba tarihli Sırbistan – Brezilya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

E grubunda mücadele veren Sırbistan ve Brezilya takımları arasında oynanacak maç liderlik pozisyonunu yakından ilgilendiren kritik bir maç. 4 puanla lider konumda bulunan Brezilya 3 puanla üçüncü sıradaki Sırbistan’a kaybetmesi durumunda liderliğini kaybetmekle yüzyüze kalacaktır. Buna karşın grup maçlarındaki geçmişlerine baktığımızda 1 gollü beraberlik ve bir galibiyet alan Brezilya’ya karşı 1 gollü mağlubiyet ve bir galibiyet alan Sırbistan takımlarını görmekteyiz. İki takımda potansiyeller bağlamında birbirine yakın bir imaj çizerken, maçın önemi açısında ele alındığında Brezilya tarafının daha istekli oynayacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle bu maç için tahminim Brezilya lehine çifte şans (x2) şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap