Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:57

Sırbistan – İsviçre Maç Tahmini 22.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 22 Haziran Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 22 Haziran Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 22 Haziran Cuma
– Saat= 21:00
– Kod= 126
– Takım: Sırbistan – İsviçre
– Tahmin = MS 0
==========================================

22 Haziran Cuma tarihli Sırbistan – İsviçre arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Dünya Kupası grup maçlarında ortada geçmesi beklenen maçlardan biri de Sırbistan ve İsviçre arasında oynanacak olan maç. Galibiyet için sahaya çıkacak olan iki takım da oyun kabiliyeti ve gol kaydetme potansiyeli açısından birbirlerine oldukça yakın seviyede görünmektedirler. Bu  İsviçre’nin 11’inci Dünya Kupası deneyimi ve 3 kez çeyrek final oynadılar. Yani İsviçre ekibi bu atmosfere hiç yabancı değil.  İsviçre’nin golcüsü Xherdan Shakiri, oldukça fırsatçı bir forvet olmasıyla biliniyor. Görüntü itibariyle maçın ortada geceği görülüyor. Bu nedenle bu maç için tahminim beraberlik seçeneği yönünde olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap