Türkiye Süper Lig 27 Mart 2018, 20:43

Sivasspor – Karabükspor Maç Tahmini 30.03.2018

Merhaba arkadaşlar, 30 Mart Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 30 Mart Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 30 Mart Cuma
– Saat= 20:00
– Kod= 150
– Takım: Demir Grup Sivasspor – Kardemir Karabükspor
– Tahmin = MS 1
==========================================

30 Mart Cuma tarihli Demir Grup Sivasspor – Kardemir Karabükspor arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 38 puanla 8. sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Demir Grup Sivasspor sezon boyunca evindeki maçlarda 7 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans gösterirken Kardemir Karabükspor ise deplasmandaki maçlarda 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 11 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Demir Grup Sivasspor evindeki maçlarda ilk yarıyı 5 maçta önde, 6 maçta berabere ve 2 maçta da geri de kapattı. Kardemir Karabükspor ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 5 maçta berabere ve 7 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 5 adetinde ALT biterken, 8 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 4 tanesinde ALT biterken, 9 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 2 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap