Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:15

Suudi Arabistan – Mısır Maç Tahmini 25.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 25 Haziran Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 25 Haziran Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 25 Haziran Pazartesi
– Saat= 17:00
– Kod= 133
– Takım: Suudi Arabistan – Mısır
– Tahmin = X2
==========================================

25 Haziran Pazartesi tarihli Suudi Arabistan – Mısır arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

A Grubunun en zayıf takımlarından Suudi Arabistan hiç galibiyet alamayan bir diğer takım olan Mısır ile karşı karşıya geliyor. Suudi Arabistan ve Mısır takımları potansiyel açısından karşılaştırıldığında Mısır takımı nispeten daha baskın bir imaj çiziyor. Mohamed Salah gibi iyi bir forvete sahip olan Mısır takımı galibiyete Suudi Arabistan takımından daha yakın gibi görünüyor. Grupta neredeyse bir iddiası kalmayan Suudi Arabistan takımı Mısır karşısında da defansif bir anlayışla puan kaybetmemeye çalışacaktır. Buna karşın Mısır takımı ısrarlı ataklarla grup karşılaşmalarındaki ilk galibiyetini almak isteyecektir. Bu nedenle Suudi Arabistan Mısır maçına dair tahminim Mısır lehine çifte şans (x2) şeklinde olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 1 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap