Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:02

Tunus – İngiltere Maç Tahmini 18.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 18 Haziran Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 18 Haziran Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 18 Haziran Pazartesi
– Saat= 21:00
– Kod= 114
– Takım: Tunus – İngiltere
– Tahmin = MS 2
==========================================

18 Haziran Pazartesi tarihli Tunus – İngiltere arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Avrupa futbolunun istikrarlı takımlarından İngiltere, ilk grup maçında Tunus takımı ile oynayacağı maçta favori olan taraf. İngiltere lehine kesin galibiyet beklenen maçta İngiltere’nin birden fazla gol kaydetmesi bekleniyor. Daha çok defans ağırlıklı oynamak zorunda bırakılacak Tunus, kalesinde mümkün olduğunca gol görmeyerek, düşük bir ihtimalde olsa beraberlik şansını zorlayacaktır. Fakat İngiltere Tunus takımını çok rahat bir oyunla yenecektir. Dünya Kupası Grup açılışına galibiyetle başlamak isteyen İngiltere, çok fazla iddiası bulunmayan Tunus takımını yenerek 3 puanı hanesine yazdıracaktır. Bu maç için tahminim İngiltere lehine kesin galibiyet ihtimali yönünde.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap