Milli Maçlar 24 Haziran 2018, 14:16

Uruguay – Rusya Maç Tahmini 25.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 25 Haziran Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 25 Haziran Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 25 Haziran Pazartesi
– Saat= 17:00
– Kod= 134
– Takım: Uruguay – Rusya
– Tahmin = X2
==========================================

25 Haziran Pazartesi tarihli Uruguay – Rusya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Mısır karşısında galibiyet alarak 3 puan alan Uruguay liderlik yolundaki güçlü rakibi Rusya ile karşı karşıya gelecek. Rusya ev sahibi olmanın avantajına sahip görünse de, Uruguay takımı etkili bir oyun ortaya koyabilen bir takım. Maça liderlik koltuğuna göz dikerek çıkacak olan Uruguay Rusya’ya ilk mağlubiyetini yaşatmak için elinden geleni yapacaktır. Buna karşın liderlik konumunu kaybetmek istemeyen Rusya ekibi Uruguay ataklarını savuşturarak karşı ataklarla bulacağı bir golle maçı alma yoluna gidebilir. Rusya ekibi oldukça disiplinli oynayan bir takım. Bunun aksine Uruguay sık sık saldırgan ve gol odaklı bir stil benimseyebiliyor. Sonucu biraz muğlak bir maç olsa da Uruguay Rusya maçına ilişkin tahminim Rusya lehine çifte şans (x2) şeklindedir.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap