Milli Maçlar 2 Haziran 2018, 18:34

Uruguay – Suudi Arabistan Maç Tahmini 20.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 20 Haziran Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 20 Haziran Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 20 Haziran Çarşamba
– Saat= 18:00
– Kod= 119
– Takım: Uruguay – Suudi Arabistan
– Tahmin = MS 1
==========================================

20 Haziran Çarşamba tarihli Uruguay – Suudi Arabistan arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Dünya Kupaları’nda ve bölgesel kupalarda bir türlü yüzü gülmeyen Suudi Arabistan takımı bu kez Latin Amerika’nın iddialı takımlarından Uruguay ile karşı karşıya geliyor. Basına yansıdığı kadarıyla takımda bir takım geliştirmeler yapan Suudi Arabistan takımı, herşeye rağmen ofansif anlayışıyla hırçın bir futbol oynayan Uruguay karşısında yenilmeye mahkum gibi görünüyor. Aralarında performans açısından bir hayli fark görülen Uruguay ile Suudi Arabistan arasındaki maçta Uruguay tarafı 3 puana en fazla yakın olan taraf. Uruguay gol sayısını arttırarak gruptaki rakiplerine göre avantaj yakalamaya çalışırken, Suudi Arabistan’ın daha çok defansif bir anlayışla bir oyun planı uygulaması bekleniyor. Bu maç için tahminim Uruguay’ın kesin galibiyeti yönünde.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap